Kõigile meeldib looduses liikuda, pildistada ja seltskonnas nalja visata

fotojaht

Tänu sellele on fotojaht alati kindla peale minek ;) Fotojaht on vahva segu orienteerumisest ja meeskonnatööst. Mängus kulub marjaks ära loomingulisus, julgus ning oskus teha viljakat koostööd.

Fotojaht sobib seltskondadele 6-30 inimest. Tegemist on võistkondliku mänguga, kus kahel erineval grupil tuleb erinevates punktides pildistada naljakaid fotosid. Esmalt tuleb kaardi järgi metsas orienteeruda ning leida üles kindlad punktid.

fotojaht

Nendes punktides tuleb ettenähtud teema järgi võtta kõikidest tiimikaaslastest foto. Pildile peavad jääma kõik, välja arvatud fotograaf.

Kui kõikides punktides on fotod tehtud, vaadatakse üheskoos tehtud fotosid ning selgitatakse välja parimad. Kõige rohkem ägedaid fotosid teinud võistkond ongi võitja. Parim tiim saab auhinna ning CD koos fotodega.

Mitu raha maksab mäng?

IMG_0013

Fotojahi hind on 16 täiskasvanud ja 12 õpilane.

Minimaalne grupi suurus on 1o inimest. Üle 35 inimesega gruppidele ahvatlevad soodustused.
Tutvu hinnakirjaga

Fotojaht sisaldab mängu juhendamist ja läbiviimist, kaarti, fotoaparaate ning hiljem saali kasutamist tehtud fotode vaatamiseks ja võitja välja selgitamiseks.

Telli fotojaht

Peale jahti midagi hamba alla?

fotojaht

Soovitame piltide vaatamise ajaks tellida laudadele snäkid ning miks mitte ka külm õlu või talvisel ajal kuum hõõgvein. Lõbus piltide vaatamine snäkkide ja jookide saatel saab sujuvalt üle minna ka tõsiseks õhtusöögiks.

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida

Konverentsimaja – majutus kuni 35-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Konverentsimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Konverentsimaja toad on kahe- kuni viiekohalised. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on maalähedased voodid, vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 55-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub konverentsimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala. Kõrval metsas asub Taevaskoja kõrgseiklusrada.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne hind siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Kui fotojaht on vaid väike osa sinu plaanidest…

ruumide rent…siis võime lisaks kõigele muule aidata organiseerida õhtujuhi, bändi, diskori ja vajaliku tehnika. Taevaskoja Puhkekeskus on teinud koostööd eestlaste südameid võitnud muusiku Helen Adamsoni ning bändidega Alkeemikud (Margus Vaher), Heino Tartes ja Sõbrad, Anna MinnaK.O.I. ning mitmete teistega.

Nende bändide hulgas on nii rahvusliku repertuaari pakkuvad kui ka rokki, bluesi või näiteks reggeat viljelevad muusikuid. Diskor Janek Tennossaar saab suvepäevalisi kostitada aegumatute hittidega erinevatest ajastutest.

Kui siin kodulehel olevad pildid ja videod meeldivad, siis telli oma üritusele Armin Mitt. Nõnda saab oluline sündmus uhkelt jäädvustatud.

Juhul kui plaanid midagi täiesti erakordset, siis saab meie loovagentuurist koostööpartner välja mõelda põneva kontseptsiooni ning disainida kutsed, plagud, trükised ning muu vajaliku.

Võta meiega ühendust

Saada meile kiri

Küsida võib kõike. Isegi paremat hinda.