Giiditud jalgsimatk on parim viis tutvuda Taevaskoja vaatamisväärsustega

jalgsimatkGiiditud jalgsimatk on neli kilomeetrit pikk ning kestab keskmiselt paar tundi. Matka tempo on rahulik ning sobib kõikidele vanusegruppidele ning ükskõik millises füüsilises vormis tervetele inimestele. Teekonnal tehakse palju pause, mille kestel räägib matkajuht huvitavaid fakte ja lugusid Taevaskoja ajaloost, paljanditest, loodusest, looduskaitsest ja matkamisest.

Matka marsruut kulgeb läbi Saesaare,  Neitsikoopa ning Suure- ja Väikse Taevaskoja. Tee peale jäävad ka kultusfilmi “Viimne Reliikvia” võtteplatsid. Teekonnal näeb suurepäraseid vaateid Suurelt Taevaskojalt alla orgu,liivakivipaljandeid, Kimera ürgorgu, Saesaare hüdroelektrijaama ning palju muud kaunist ja huvitavat.

Kas metsas jalutamise eest tuleb maksta?

jalgsimatkTaevaskoja matkaradadel ringi jalutamine on loomulikult täiesti tasuta. Soovi korral saate aga meie käest tellida matkajuhi teenuse.

Giiditud jalgsimatk Taevaskodades maksab 10€ täiskasvanu ja 8€ kooliõpilane.

Minimaalne grupi suurus on 1o inimest.
Tutvu hinnakirjaga

Giiditud jalgsimatk ümber Saesaare paisjärve 25 täiskasvanu ja 20€ kooliõpilane.

Giiditud matk Kiidjärvelt Taevaskotta mööda järve äärt 15€ täiskasvanu ja 12€ kooliõpilane. Matka alguspunkti on võimalus sõita meie piirkonna väikerongi Peetrikesega.

Giiditud jalgsimatk algab Taevaskoja Puhkekeskuse eest ning lõppeb samas paigas. Matkajuht liigub grupiga koos terve matka vältel.

Telli giiditud jalgsimatk

Matkale midagi hamba alla?

kanuumatkadMeie käest saab soovi korral tellida retkele kaasa matkaeined. Siis saate matka ajal kaunis kohas pidada mõnusa pikniku.

Saame ette valmistada ka matkajärgse toreda lõuna- või õhtusöögi koos karastavate või soojendavate jookidega .

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida

Seminarimaja – majutus kuni 32-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Seminarimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Seminarimaja toad on kahekohalised, osades tubades on lisavoodite võimalus. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on maalähedased voodid, vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 52-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub Seminarimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne hind siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Kui jalgsimatk on vaid väike osa sinu plaanidest…

ruumide rent…siis võime lisaks kõigele muule aidata organiseerida õhtujuhi, bändi, diskori ja vajaliku tehnika. Taevaskoja Puhkekeskus on teinud koostööd eestlaste südameid võitnud muusiku Helen Adamsoni ning bändidega Alkeemikud (Margus Vaher), Heino Tartes ja Sõbrad, Anna MinnaK.O.I. ning mitmete teistega.

Nende bändide hulgas on nii rahvusliku repertuaari pakkuvad kui ka rokki, bluesi või näiteks reggeat viljelevad muusikuid. Diskor Janek Tennossaar saab suvepäevalisi kostitada aegumatute hittidega erinevatest ajastutest.

Kui siin kodulehel olevad pildid ja videod meeldivad, siis telli oma üritusele Armin Mitt. Nõnda saab oluline sündmus uhkelt jäädvustatud.

Juhul kui plaanid midagi täiesti erakordset, siis saab meie loovagentuurist koostööpartner välja mõelda põneva kontseptsiooni ning disainida kutsed, plagud, trükised ning muu vajaliku.

Võta meiega ühendust