Põnev ja tasakaalu arendav tegevus värskes õhus

 

Kastitorn-1

Kastironimine seltskondlik ja peadpööritav tegevus, kus kõigil ronijatel on võimalik püstitada isiklikke rekordeid. See on adrenaliinirohke seiklus, mis paneb proovile teie tasakaalutunnetuse ja ronimisoskuse. Saate võistelda meeskondliku või individuaalsete tulemuste nimel. Kes rohkem kaste suudab üksteise otsa laduda, ongi kastironimise meister!

Meie anname ronijale limonaadikastid. Kastironimise eesmärk on ehitada nendest kastidest võimalikult kõrge torn, seistes ise samaaegselt torni otsas.  Kastironimine on ohutu. Kui torn kokku variseb, jääb ehitusmeister turvaliselt julgestusköie otsa rippu. Kastironimist instrueerib ja julgestab instruktor. Taevaskoja Puhkekeskuse kastironimise rekord on 17 kasti. Tule ja proovi, kas purustad selle rekordi!

 

Mitu raha maksab ronimine?

Kastironimine maksab 12€ täiskasvanu ja 10€ kooliõpilane. Hind sisaldab instrueerimist, ronimisvarustust, limonaadikaste ja altjulgestust.

Minimaalne grupi suurus on 1o inimest.
Tutvu hinnakirjaga

Võta meiega ühendust

Peale jahti midagi hamba alla?

fotojaht

Soovitame piltide vaatamise ajaks tellida laudadele snäkid ning miks mitte ka külm õlu või talvisel ajal kuum hõõgvein. Lõbus piltide vaatamine snäkkide ja jookide saatel saab sujuvalt üle minna ka tõsiseks õhtusöögiks.

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida

Seminarimaja – majutus kuni 25-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Seminarimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Konverentsimaja toad on kahekohalised, osades tubades lisavoodi võimalus. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on üheinimese voodid (laia voodi võimalus), vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 52-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub seminarimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne hind siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga[/moodul-inlinenupp

Küsi pakkumist

Kui fotojaht on vaid väike osa sinu plaanidest…

ruumide rent…siis võime lisaks kõigele muule aidata organiseerida õhtujuhi, bändi, diskori ja vajaliku tehnika. Taevaskoja Puhkekeskus on teinud koostööd eestlaste südameid võitnud muusiku Helen Adamsoni ning bändidega Alkeemikud (Margus Vaher), Heino Tartes ja Sõbrad, Anna MinnaK.O.I. ning mitmete teistega.

Nende bändide hulgas on nii rahvusliku repertuaari pakkuvad kui ka rokki, bluesi või näiteks reggeat viljelevad muusikuid. Diskor Janek Tennossaar saab suvepäevalisi kostitada aegumatute hittidega erinevatest ajastutest.

Kui siin kodulehel olevad pildid ja videod meeldivad, siis telli oma üritusele Armin Mitt. Nõnda saab oluline sündmus uhkelt jäädvustatud.

Juhul kui plaanid midagi täiesti erakordset, siis saab meie loovagentuurist koostööpartner välja mõelda põneva kontseptsiooni ning disainida kutsed, plagud, trükised ning muu vajaliku.

Võta meiega ühendust