Tõukekelgumatk sobib suurepäraselt talvise looduse nautimiseks.

423611_10150537781174010_2073010291_nTõukekelgumakt algab Taevaskoja Puhkekeskuse territooriumilt. Matkalistele jagatakse kätte tõukekelgud  ning viiakse läbi instruktaaž. Sõitma hakatakse Ahja jõe maastikukaitseala suunal. Teele jääb mitmeid huvitavaid vaatamisväärsusi.

Ahja jõe maastikukaitsealal külastatakse filmi “Viimne Reliikvia” võttepaiku, Suurt- ja Väikest Taevaskoda ning mitmeid teisi kauneid paiku. Retkel räägib matkajuht põnevaid lugusid metsaelust, loodusest ja Taevaskodade eripärast. Hea õnne korral saab teel näha erinevate loomade jälgi.

Tõukekelguga sõitmise tehnika on kergesti omandatav. Tõukekelgumatk toimub rahulikus tempos ning iga 10-15 minuti järel tehakse puhkepause. Retke pikkus on kaheksa kilomeetrit ning kestuseks paar tundi.

Tõukekelgumatk sobivad lastele alates üheksandast eluaastast. Noorematele on tõukekelk sõitmiseks pisut suur. Kui lastele tundub kahetunnine retk liialt pikk, siis saab matkateed lühendada.

NB! Heade jääolude korral küsi ka tõukekelgumatka paisjärve jääl ! Paisjärve tõukekelgumatka teekonnale jääb mitmeid lummavaid vaateid, kobraste tegutsemise jälgi ja rohkesti võimsaid liivakivipaljandeid.

 

Kui suur on tõukekelgu laenutamise tasu?

Taevaskoja  Puhkekeskus rendib tõukekelke vaid koos matkajuhi teenusega. Giiditud tõukekelgumatka hind on

20€ täiskasvanu ja 15€ kooliõpilane.

Minimaalne grupi suurus on 1o inimest.
Tutvu hinnakirjaga

Giiditud tõukekelgumatk sisaldab matkajuhi teenust ning tõukekelkude renti.

Broneeri tõukekelgumatk

Midagi matkale põske pistmiseks?

kanuumatkadMeie käest saab soovi korral tellida retkele kaasa matkaeined. Siis saate matka ajal kaunis kohas pidada mõnusa pikniku.

Saame ette valmistada ka matkajärgse toreda lõuna- või õhtusöögi koos karastavate või soojendavate jookidega .

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida

Konverentsimaja – majutus kuni 35-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Konverentsimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Konverentsimaja toad on kahe- kuni viiekohalised. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on maalähedased voodid, vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 55-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub konverentsimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala. Kõrval metsas asub Taevaskoja kõrgseiklusrada.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne hind siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga[/moodul-inlinenupp

Küsi pakkumist

Kui tõukerattamatk on vaid väike osa sinu plaanidest…

ruumide rent…siis võime lisaks kõigele muule aidata organiseerida õhtujuhi, bändi, diskori ja vajaliku tehnika. Taevaskoja Puhkekeskus on teinud koostööd eestlaste südameid võitnud muusiku Helen Adamsoni ning bändidega Alkeemikud (Margus Vaher), Heino Tartes ja Sõbrad, Anna MinnaK.O.I. ning mitmete teistega.

Nende bändide hulgas on nii rahvusliku repertuaari pakkuvad kui ka rokki, bluesi või näiteks reggeat viljelevad muusikuid. Diskor Janek Tennossaar saab suvepäevalisi kostitada aegumatute hittidega erinevatest ajastutest.

Kui siin kodulehel olevad pildid ja videod meeldivad, siis telli oma üritusele Armin Mitt. Nõnda saab oluline sündmus uhkelt jäädvustatud.

Juhul kui plaanid midagi täiesti erakordset, siis saab meie loovagentuurist koostööpartner välja mõelda põneva kontseptsiooni ning disainida kutsed, plagud, trükised ning muu vajaliku.

Võta meiega ühendust