Maga sügavalt maa ja taeva vahel

Tenstsile ripptelgi ülesseadmisel on piiriks ainult taevas. Enam ei pea telkimisel otsima tasast maapinnast, piisab ainult mõnest puust ning parim telkimiskogemus võib alata. ripptelk

Pakume Teile võimalust veeta öö meie puhkekeskuse terrtooriumil kauni metsa vahel. Meie hooleks jääb telgi ülespanek ja Teil tuleb kaasa võtta ainult magamiskott.

Ripptelke on meil pakkuda kahe- ja kolmekohalisi.

Lisa oma seiklustele vürtsi põnevate aktiivtegevustega ja kuuma saunaga.

Palju maksab ripptelgis ööbimine?

ripptelgidKahekohalises ripptelgis ööbimise hind kahele on 30€ ja kolmekohalises ripptelgis 45€. Kaasa võta isiklik magamiskott.

Hind sisaldab ripptelgi ülespanekut, Taevaskoja Puhkekeskuse lõkkeplatsi kasutamist ja pesemisvõimalusi.

Kui Teil tekkis huvi ripptelkide ja innovaatitliste matkatarvete vastu siis tutvuge lähemalt meie hea koostööparnteri Fastrabbit pakkumistega.

Broneeri ripptelk

Aktiivtegevused ja meeskonnamängud

majutusIga sündmuse teevad eriliseks mõnusad üheskoos kogetud hetked. Matkadel ja mängudel on omadus ühendada nii väiksemad kui ka suuremad seltskonnad ühtseks pereks. Vahel meenutatakse just läbitud matkateed või mängitud mängu sündmuse kõrghetkena.

Taevaskoja Puhkekeskuses saab ronida kõrgseiklusrajal, kanuutada, matkata metsas tõukerataste või – kelkudega, rabades räätsadega matkata, lahendada lõbusaid meeskonnaülesandeid ning palju muud. Meil on pikaajaline kogemus matkade ja mängude organiseerimisel ka sadadele inimestele.

Tutvu meie aktiivtegevuste valikuga.