HETKEL SULETUD JA UUENDAMISEL! Seiklusrada on adrenaliinisõpradele avatud, tule ja roni 9 meetri kõrgusel!

 

seiklusradaRajal on üle 20 erineva atraktsiooni nagu näiteks Nepaali sild, rippuv ronimissein, 100m zip line, poom, ülehüpe ja palju muud põnevat.

Seiklusrada on sobilik ka lastele alates 12 eluaastast, kel pikkus vähemalt 140cm.  Raja läbimine võtab aega paar tundi. Suurema grupi korral koos seltskonnamängude ja autasustamisega võib tegevus kesta kuni viis tundi.

Soovi korral saab seiklusrada kasutada ka öösel. Otsmikulampidega öises pimeduses puude otsas ringi luusimine on põnev ja müstiline kogemus.

Seiklusrada on kõige mugavam läbida pikkade varukatega pluusis ja pikkades pükstes. Jalavarjudeks on sobilikud näiteks matkasaabas, tossud või tennised.

Mis on seiklusraja kasutamise hind?

seiklusradaSeiklusraja läbimine koos instruktoriga maksab 20€ täiskasvanu ja 15€ kooliõpilane. Seiklusraja kasutamise hind öösel on kokkuleppel.

Minimaalne grupi suurus on 1o inimest.
Tutvu hinnakirjaga
Hind sisaldab turvavarustust, instrueerimist ja julgestust.

Broneeri seiklusrada

Peale ekstreemsusi kulub alati väike amps marjaks ära

fotojaht

Taevaskoja Puhekeskusest saab soovi korral tellida snäkke, karastusjooke või muud head-paremat mida peale seiklusraja läbimist nautida.

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida

Konverentsimaja – majutus kuni 35-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Konverentsimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Konverentsimaja toad on kahe- kuni viiekohalised. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on maalähedased voodid, vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 55-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub konverentsimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala. Kõrval metsas asub Taevaskoja kõrgseiklusrada.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne hind siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Kui seiklusrada on vaid väike osa sinu plaanidest…

ruumide rent…siis võime lisaks kõigele muule aidata organiseerida õhtujuhi, bändi, diskori ja vajaliku tehnika. Taevaskoja Puhkekeskus on teinud koostööd eestlaste südameid võitnud muusiku Helen Adamsoni ning bändidega Alkeemikud (Margus Vaher), Heino Tartes ja Sõbrad, Anna MinnaK.O.I. ning mitmete teistega.

Nende bändide hulgas on nii rahvusliku repertuaari pakkuvad kui ka rokki, bluesi või näiteks reggeat viljelevad muusikuid. Diskor Janek Tennossaar saab suvepäevalisi kostitada aegumatute hittidega erinevatest ajastutest.

Kui siin kodulehel olevad pildid ja videod meeldivad, siis telli oma üritusele Armin Mitt. Nõnda saab oluline sündmus uhkelt jäädvustatud.

Juhul kui plaanid midagi täiesti erakordset, siis saab meie loovagentuurist koostööpartner välja mõelda põneva kontseptsiooni ning disainida kutsed, plagud, trükised ning muu vajaliku.

Võta meiega ühendust