Milline näeb välja meeskonnamäng?

Meeskonnamängus jagatakse osalejad võistkondadeks, kes peavad lahendama erinevaid ülesandeid kasutades oma loovust, nutikust ja füüsilist võimekust. Puhkekeskuse territooriumile on paigutatud erinevad punktid, mida üheskoos tuleb läbida. Igas punktis ootavad osalejaid erinevad ülesanded ja tegevused, mis testivad grupi oskusi ja loovust.

mni

Mängujuht jälgib tähelepanelikult kogu mängu ning hindab iga rühma meeskonnatööd. Mäng arendab meeskonnatöö oskusi, teistega arvestamist ja omavahelist suhtlust. Meeskonnamäng on hea „jäämurdja“ inimeste vahel, kes teineteist ei tunne.
Mängu käigus on näha, kes on teie meeskonna liider, kõige loomingulisem probleemide lahendaja, parim suhtlejat või kes on terve mängu aja vana rahu ise.
Mängu lõpptulemus sõltub ülesannete lahendamise kvaliteedist ja ideede leidlikkusest.
Seiklusmängu on võimalik kaasata teie ettevõtte või programmi jaoks asjakohaseid ülesandeid.

Kellele on mäng mõeldud ning palju see maksab?

meeskonnamäng

Meeskonnamängu hinnaks on 23€ täiskasvanu ja 15€ laps.
Mängu raskusastet saame kohandada lastele alates 10-ndast eluaastast.
Minimaalne grupi suurus on 10 inimest.

Midagi matkale hamba alla?
fotojaht

Meie käest saab soovi korral tellida retkele kaasa matkaeined. Siis saate matka ajal kaunis kohas pidada mõnusa pikniku.

Saame ette valmistada ka matkajärgse toreda lõuna- või õhtusöögi koos karastavate või soojendavate jookidega .

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida
ruumide rent

Konverentsimaja — majutus kuni 35-le

See maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Konverentsimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on «hotellitüüpi».

Konverentsimaja toad on kahe- kuni viiekohalised. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on maalähedased voodid, vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja — majutus kuni 55-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub konverentsimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne — puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala. Kõrval metsas asub Taevaskoja kõrgseiklusrada.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne hind siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist