Kaunis loodus, lummavad vaated, unustamatu seiklus !fatbike

Fatbikematkasid Taevaskojas korraldame aastaringselt ! Kevadest sügiseni matkame matka- ja metsaradu pidi Ahja jõe ürgoru kallastel ja talvel põikame ka Taevaskoja paisjärve jääle. Matk algab Taevaskoja Puhkekeskusest, kus jagame kätte varustuse ja teeme selgeks sõiduvõtted. Edasi kulgeme Ahja jõe ürgoru maastikukaitselale. Tuntumad kohad meie teekonnal on Suur- ja Väike Taevaskoda liivakivipaljand, Emalätte allikas, Neitsikoobas, Saesaare tamm ja hüdroelektrijaam, Kiidjärve vesiveski ja mõisapark, ning palju muudki põnevat. Matk kulgeb enamik ajast ilusaid metsaradu pidi ja kestab ca 2-3 tundi.

Kellele sobib ja mis on hind?

Fatbike jalgrattamatk sobib põhimõtteliselt kõigile kellel pikkust vähemalt 150 cm. Paljudel on eelarvamus, et fatbike jalgrattaga on füüsiliselt raske sõita. Tegelikkuses on fatbike`ga sõitmine võrreldes näiteks tõukekelgu või tõukerattaga tunduvalt kergem. Matk kulgeb rahulikus tempos, et kõik saaksid täisväärtusliku elamuse. Hingetõmbe ja jutupausid toimuvad iga 10-15 minuti tagant. Marsruudi koostame vastavalt grupi võimekusele ja saame seda ka jooksvalt muuta, kas lühemaks või pikemaks.

Fatbike jalgrattamatkasid Taevaskojas korraldame 6- kuni 19-liikmelistele gruppidele.

Matka hind on 25€ osaleja

Hind sisaldab fatbike jalgratratast “Silverback Scoop Fatty”, jalgrattakiivrit, instrueerimist ja matkajuhi teenust.

Broneeri fatbike matk

Midagi matkale hamba alla?

kanuumatkadMeie käest saab soovi korral tellida retkele kaasa matkaeined. Siis saate matka ajal kaunis kohas pidada mõnusa pikniku.

Saame ette valmistada ka matkajärgse toreda lõuna- või õhtusöögi koos karastavate või soojendavate jookidega .

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida

Seminarimaja – majutus kuni 32-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Konverentsimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Konverentsimaja toad on kahekohalised, osades tubades lisavoodi võimalus. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on üheinimese voodid (kõigis tubades laia voodi võimalus), vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 52-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub seminarimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne hind siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist