Hea majutus mõistliku hinnagamajutus

Taevaskoja Puhkekeskuse majutus ei ole võrreldav kalli hotelli ega mõisaga. Siiski meeldib inimestele ikka ja jälle siin käia, sest majutustingimused on head ja hinnad mõistlikud.

Oleme tegutsenud rohkem kui 17 aastat ning selle aja jooksul teenindanud üle 90000 inimese, kes väärtustavad mõnusat olemist kaunis looduses hea seltskonnaga. Kas kuulud sinagi nende hulka?

Kui jah, siis Taevaskoja Puhkekeskuse majutus on õige valik. Meil on pakkuda tube kahes erineva mugavusastmega hoones: Seminarimajas ja  Laagrimajas. Esimeses on hinnad mõõdukad, teises suisa soodsad. Suviti saab meie keskuse territooriumil ka telkida. 

Majutus peredele, paaridele ja sõpradele

majutus

Taevaskoja Puhkekeskus on mõnus koht perepuhkuseks, romantikaks ning lihtsalt kvaliteetaja veetmiseks sõpradega. Siin on mitu grillimisala ja ahjuküttega saun. Majade kõrval asuv mets sisaldab pea 40 kilomeetrit RMK poolt hooldatud matkaradu.

Meie territooriumil on põnev 9 meetri kõrgusel kulgev kõrgseiklusrada, ronimissein ning jalgpalliväljak. Korraldame kanuu ja tõukerattamatku ja teisi aktiivtegevusi Pisikestel seltskondadel on kõige soodsam meie juurde tulla puhkama ja elamus saama läbi Taevaskoja Facebook seinal postitatud pakkumiste.

Majutus suuremate sündmuste läbiviimiseks

majutusTaevaskoja Puhkekeskust armastavad rentida peamiselt grupid suuruses 20-90 inimest. Kui pidu vajab peosaali ja sauna, siis soovitame rentida terve seminarimaja. Kui on tarvis lihtsalt soodsat ööbimist, siis tellige majutus laagrimajast. Seminarimaja saali ja sauna saab ka eraldi juurde tellida.

Kui üritus on plaanitud rohkem kui 50 inimesega, siis soovitame rentida terve kompleks. Nii on soodsam ja privaatsus garanteeritud. Suvisel ajal oleme korraldanud üritusi kuni 400-le inimesele.

Meie catering aitab teie laua katta.

 Teeme Teile personaalse pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 17 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne majutus, siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Seminarimaja – majutus kuni 28-le

majutusSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Konverentsimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Seminarimaja toad on kahe- kuni neljakohalised. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on maalähedased voodid, vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

rodu

Seminarimaja saali mahub kuni 70 inimest

majutusSaali ümbritsevad suured aknad, mistõttu on saal valgusküllane. Kliimaseade võimaldab sättida saali temperatuuri täpselt sobivaks. Samuti saab ruumi valgustust reguleerida vastavalt kas eredamaks või hämaramaks.

Saal mahutab lahedasti 70 inimest teatristiilis. U-kujuliselt ja klassi stiilis 50 inimest. Soovi korral on võimalik saali mahutada 70 inimest ka U-kujuliselt ja klassiruumi stiilis. Siis tuleb arvestada, et on natukene kitsam ning kaugemas nurgas olijatel on natuke vaevarikkam saalist välja pääseda.

Ahjuküttega saun koos kaminasaaliga

saun

 

 

 

 

 

Konverentsimaja allkorrusel asuvas kaminasaalis on õdus kamin ja mugavad diivanid. Saunas saab leili võtta korraga kaheksa inimest. Kaminaruumi rent sobib hästi sünnipäevade tähistamiseks või mõnusaks lõõgastumiskohaks pärast konverentsi või muud üritust. Kaminasaali mahub kuni 17 inimest koos bändiga. Korraga on seal aega veetnud ka 20 inimest. Kes see ikka heas seltskonnas ruumipuuduse üle kurdab? Kaminasaalist pääseb otse väliterrassile ning läheduses on ka lõkke- ja grillimisala.

Teeme Teile personaalse pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 17 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet,  vaid võimalikult soodne majutus, siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Laagrimaja – majutus kuni 55-le inimesele

majutusLaagrimaja asub konverentsimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala. Kõrval metsas asub Taevaskoja kõrgseiklusrada.

Laagrimaja pisike kaminaruum ja nõupidamiste ruum

Kaminaruumis on mugavad diivanid ning laud koos toolidega. Nõupidamiste ruumis lihtsalt laud ja toolid. Vajadusel saab ruumid varustada pabertahvli ja projektoriga.

Kamina- ja nõupidamiste ruumi saab soovi korral tuua toole ja laudu lisaks ning sättida need kas teatri- või klassiruumi stiilis või U-kujuliselt.

Kaminaruumi mahub keskmiselt  20 inimest. Väikesesse nõupidamiste ruumi kuni 10 inimest.

Teeme Teile personaalse pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne majutus, siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Aktiivtegevused ja meeskonnamängud

majutusIga sündmuse teevad eriliseks mõnusad üheskoos kogetud hetked. Matkadel ja mängudel on omadus ühendada nii väiksemad kui ka suuremad seltskonnad ühtseks pereks. Vahel meenutatakse just läbitud matkateed või mängitud mängu sündmuse kõrghetkena.

Taevaskoja Puhkekeskuses saab ronida kõrgseiklusrajal, kanuutada, matkata metsas tõukerataste või – kelkudega, rabades räätsadega matkata, lahendada lõbusaid meeskonnaülesandeid ning palju muud. Meil on pikaajaline kogemus matkade ja mängude organiseerimisel ka sadadele inimestele. Matkasid viib läbi kohalik retkejuht, kes on garanteerib Teile meeldiva looduselamuse !

Tutvu meie aktiivtegevuste valikuga.

Katame pidulaua gruppidele alates 10 inimest

majutusPakume hommiku-, lõuna ja õhtusööke, kohvipause ning pakime metsa kaasa matkaeineid.

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Mõnusat vaatamist!