Kas oled piisavalt nutikas, et aidata oma meeskonnal suletud ruumist ühe tunniga põgeneda? Taevaskoja puhkekeskus esitab Sulle kaks väljakutset:

 

Üks neist leiab aset hüljatud keldris. Maa-alused panipaigad olid vanasti iga majapidamise juures. Külmkappide leiutamisega kaotas suur osa keldritest oma funktsiooni ja neist said hüljatud ja lagunevad ämblikute ja hiirte tallermaad, kuhu ükski normaalne inimene oma jalga enam tõsta ei taha. Kui aga juhtub, et teid on vägisi sinna aheldatud, ei jää teil muud üle kui oma pead kokku panna ning leida lahendus vabadusse pääsemiseks.

 

Teise väljakutse puhul olete piljardiruumis. Olete sattunud oma sõpradega lõbusalt aega veetma ning olete läinud natuke ülemeelikuks. Teie hääli on kuulnud õel naabrimees, kes vihkab endast nooremaid energilisi inimesi – need ju ei oska muud teha kui lõbutseda! Ta on otsustanud teie seltskonda karistada, lukustab ukse ning jätab teid ruumi nälgima. Kas tal see õnnestub sõltub aga sellest, kas olete piisavalt leidlikud et end vabastada.