Matka omapärasel viisil

tõukerattamatkTõukerattamatk algab Taevaskoja Puhkekeskuse territooriumilt. Matkalistele jagatakse kätte rattad ja kiivrid ning viiakse läbi instruktaaž. Sõitma hakatakse Ahja jõe maastikukaitseala suunal. Teele jääb mitmeid huvitavaid vaatamisväärsusi ning nii mõnigi põnevust lisav langus.

Erinevalt jalgrattast, ei koorma tõukerattaga sõitmine selga, sest sõiduasend on püstine. Tõukerattaga sõites tasub iga 3-10 tõuke korral vahetada jalga. Nõnda ei ole tõukerattaga sõit väsitav.Tõukerattamatka marsruute on meie valikus kaks…

Tõukerattamatk “Viimse Reliikvia” radadel

Ahja jõe maastikukaitsealal külastatakse filmi “Viimne Reliikvia” võttepaiku, Suurt- ja Väikest Taevaskoda ning mitmeid teisi kauneid paiku. Retkel räägib matkajuht põnevaid lugusid metsaelust, loodusest ja Taevaskodade eripärast. Hea õnne korral saab teel näha erinevate loomade jälgi ning huvitavaid linde.

tõukerattamatkTõukerattaga sõitmise tehnika on kergesti omandatav. Tõukerattamatk toimub rahulikus tempos ning iga 10-15 minuti järel tehakse puhkepause. Retke pikkus on kaheksa kilomeetrit ning kestvuseks paar tundi. Tõukerattamatk “Viimse Reliikiva” radadel sobib lastele alates üheksast eluaastast (140 pikkusele). Noorematele on tõukeratas sõitmiseks pisut suur. Väiksemad lapsed saavad liituda oma isiklike jalgratastega.

Tõukerattamatka hind on 25€ täiskasvanu  ja 20€ kooliõpilane

Vaata videot tõukerattamatkast:

Kui suur on tõukeratta laenutamise tasu?

tõukerattamatkTaevaskoja Puhkekeskus rendib tõukerattaid vaid koos matkajuhi teenusega. Giiditud tõukerattamatka hind “Viimse Reliikvia” radadel on 25€ täiskasvanu ja 20€ kooliõpilane.

Ekstreemse tõukerattamatka hind on 30€ täiskasvanu ja 25€ laps.

Minimaalne grupi suurus on 8 inimest.

Tutvu hinnakirjaga

Giiditud tõukerattamatk sisaldab matkajuhi teenust ning tõukerataste “Cross Max” renti.

Broneeri tõukerattamatk

Midagi matkale põske pistmiseks?

kanuumatkadMeie käest saab soovi korral tellida retkele kaasa matkaeined. Siis saate matka ajal kaunis kohas pidada mõnusa pikniku.

Saame ette valmistada ka matkajärgse toreda lõuna- või õhtusöögi koos karastavate või soojendavate jookidega .

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida

Seminarimaja – majutus kuni 32-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Semianrimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Seminarimaja toad on kahekohalised, osades tubades lisavoodi võimalus. Tubade sisustus on lihtne. Igas toas on üheinimese voodid (kõigis tubades laia voodi võimalus), vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 52-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub seminarimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne hind siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Kui tõukerattamatk on vaid väike osa sinu plaanidest…

ruumide rent…siis võime lisaks kõigele muule aidata organiseerida õhtujuhi, bändi, diskori ja vajaliku tehnika. Taevaskoja Puhkekeskus on teinud koostööd eestlaste südameid võitnud muusiku Helen Adamsoni ning bändidega Alkeemikud (Margus Vaher), Heino Tartes ja Sõbrad, Anna MinnaK.O.I. ning mitmete teistega.

Nende bändide hulgas on nii rahvusliku repertuaari pakkuvad kui ka rokki, bluesi või näiteks reggeat viljelevad muusikuid. Diskor Janek Tennossaar saab suvepäevalisi kostitada aegumatute hittidega erinevatest ajastutest.

Kui siin kodulehel olevad pildid ja videod meeldivad, siis telli oma üritusele Armin Mitt. Nõnda saab oluline sündmus uhkelt jäädvustatud.

Juhul kui plaanid midagi täiesti erakordset, siis saab meie loovagentuurist koostööpartner välja mõelda põneva kontseptsiooni ning disainida kutsed, plagud, trükised ning muu vajaliku.

Võta meiega ühendust