Madalseiklusrada koosneb: 26-st erinevast elemendist 5-st platvormist, 2st redelist, 1-st trossil laskumisest. Seiklusraja ehitus toimus vastavalt standardile EVS-EN 15567-1:2015+A1:2020. Lisaks arvestati mänguväljakute standardiga EVS-EN 1176-1:2017/AC:2018

Projekt toetab meie noortelaagri (seikluslaagri) tegevusi ja oleks väga atraktiivseks noortele.
Projekt on ettevõtte pereturismi arenduse mõttes väga suure väärtusega. Enne madalseiklusraja tegemist puudus puhkekeskuses lastele mõeldud mänguväljakute ala ja sellest tunnevad lastega kliendid väga suurt puudust.
Madalseiklusrada annab ka võimaluse viia läbi seal meeskonna tegevusi ka täiskasvanutele.

 

Laagrimaja on ehitatud aastaid tagasi, renoveeritud osaliselt 90ndatel. Maja vundament ja sokli osa oli täielikult soojustamata. Maja olukord halveneb aasta aastalt ja niiskuse tungimine majja tekitab kahjustusi järjest rohkem. Planeerime ka elekrikulude märkimisväärset kokkuhoidu ja soklikorrusel asuva köögi tingimuste väga suurt paranemist.

 

Taevaskoja puhkekeskusse päikesepargi rajamiseks on mitmeid põhjuseid nagu elektrihinna kõikumine, rohemajandusele üleminemine ja soov liituda Green Key`ga ehk Roheline Võtmega. Elektri arved on meil üheks suuremaks kuluks eelarves ja loodame loodusenergiaga hoida kokku igapäevastelt elektrikuludelt ning majandada edaspidi väiksemate energia kuludega.