Konverentsimaja saal

seminarisaal

Saali pindala on 91 m2

Saali ümbritsevad suured aknad, mistõttu on saal valgusküllane. Kliimaseade võimaldab sättida saali temperatuuri täpselt sobivaks. Samuti saab ruumi valgustust reguleerida vastavalt kas eredamaks või hämaramaks.

Saal mahutab lahedasti 70 inimest teatristiilis. U-kujuliselt ja klassi stiilis 50 inimest. Soovi korral on võimalik saali mahutada 70 inimest ka U-kujuliselt ja klassiruumi stiilis. Siis tuleb arvestada, et on natukene kitsam ning kaugemas nurgas olijatel on natuke vaevarikkam saalist välja pääseda. Saali pindala on 91,7 ruutmeetrit.

Puuküttega saun koos kaminasaaliga

ruumide rentKonverentsimaja allkorrusel asuvas kaminasaalis on õdus kamin ja mugavad diivanid.

Saunas saab leili võtta korraga kaheksa inimest.

Kaminaruumi rent sobib hästi sünnipäevade tähistamiseks või mõnusaks lõõgastumiskohaks pärast konverentsi või muud üritust.

 

Kaminasaali mahub kuni 15- 20 inimest koos bändiga. Korraga on seal aega veetnud ka 20 inimest.

Kes see ikka heas seltskonnas ruumipuuduse üle kurdab?

Kaminasaalist pääseb otse väliterrassile,

kus on kaks kümblustünni ja grillimisala.

 

Pisike kaminaruum ja nõupidamiste ruum

Kaminaruumis on mugavad diivanid ning laud koos toolidega. Nõupidamiste ruumis lihtsalt laud ja toolid. Vajadusel saab ruumid varustada pabertahvli ja projektoriga.

Kamina- ja nõupidamiste ruumi saab soovi korral tuua toole ja laudu lisaks ning sättida need kas teatri- või klassiruumi stiilis või U-kujuliselt. Kaminaruumi mahub keskmiselt  20 inimest. Väikesesse nõupidamiste ruumi kuni 10 inimest.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne ruumide rent, siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Semianrimaja – majutus kuni 24-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Seminarimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Seminarimaja toad on kahekohalised. Tubade sisustus on lihtne. Enamus tubades puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on üheinimese voodid (laia voodi võimalus kõigis tubades), vaade loodusele ning väljapääs I ja II korruse tubadest rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 55-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub konverentsimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni viiekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid/narid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 22 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne ruumide rent siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Katame pidulaua gruppidele alates 10 inimest

ruumide rentPakume hommiku-, lõuna ja õhtusööke, kohvipause ning pakime metsa kaasa matkaeineid.

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Aktiivtegevused ja meeskonnamängud

ruumide rentIga sündmuse teevad eriliseks mõnusad üheskoos kogetud hetked. Matkadel ja mängudel on omadus ühendada nii väiksemad kui ka suuremad seltskonnad ühtseks pereks. Vahel meenutatakse just läbitud matkateed või mängitud mängu sündmuse kõrghetkena.

Taevaskoja Puhkekeskuses saab ronida kõrgseiklusrajal, kanuutada, matkata metsas tõukerataste või – kelkudega, rabades räätsadega matkata, lahendada lõbusaid meeskonnaülesandeid ning palju muud. Meil on pikaajaline kogemus matkade ja mängude organiseerimisel ka sadadele inimestele.

Tutvu meie aktiivtegevuste valikuga.

Kui ruumide rent on vaid väike osa sinu plaanidest…

ruumide rent…siis võime lisaks kõigele muule aidata organiseerida õhtujuhi, bändi, diskori ja vajaliku tehnika. Taevaskoja Puhkekeskus on teinud koostööderinevate bändidega.

Nende bändide hulgas on nii rahvusliku repertuaari pakkuvad kui ka rokki, bluesi või näiteks reggeat viljelevad muusikuid. Diskor Janek Tennossaar saab suvepäevalisi kostitada aegumatute hittidega erinevatest ajastutest.

Juhul kui plaanid midagi täiesti erakordset, siis saab meie loovagentuurist koostööpartner välja mõelda põneva kontseptsiooni ning disainida kutsed, plagud, trükised ning muu vajaliku.

Võta meiega ühendust

Mõnusat vaatamist!