Pulmad Taevaskojas

pulmad

Selleks, et pulmad toimuksid täpselt selliselt nagu vaimusilmas oma kallimaga ette kujutate, on tarvis hea meeskonnaga mõelda läbi kõik olulised pisiasjad. Kui teie unistuseks on korraldada pulmad Taevaskojas, siis soovime teid oma aastate jooksul kogunenud kogemustega selle kauni mõtte ellukutsumises aidata.

Mõned sõbralikud nõuanded

pulmadPulmapidu tasub hakata planeerima aasta või vähemasti pool aasta varem. Oluline on võimalikult varakult teha selgeks mitu külalist kavatsete kutsuda. Järgmine oluline samm on asukoha valik ja broneerimine.

Taevaskoja Puhkekeskust on aegade jooksul eelistanud eeskätt 20-55 külalisega pulmad. Kui tundume teile meelepärased ning külaliste arv mahub nimetatud vahemikku, siis enne lõplikku otsustamist tulge kindlasti koha peale vaatama, et kas tekib see õige tunne.

pulmadVarakult tasub välja valida ning kuupäeva osas kokku leppida pulmaisa, fotograafi, lilleseadja, muusikute, pulmatordi valmistaja ning vajadusel ka pulmakutsete, laua nimesiltide ning teiste pisielementide kujundajaga ning ilutulestiku läbiviijaga.

Aastate jooksul on tekkinud meil nendes valdkondades usaldusväärsed koostööpartnerid. Oleme igat pidi abiks, et teie pulmad kujuneksid ühtseks ja maitsekaks tervikuks.

Taevaskoja Puhkekeskuse unikaalsed eelised

pulmad

 

Asume Suure-Taevaskoja kaunist liivapaljandist vaid 700 meetri kaugusel. Soovi korral saate šampuselaua ning  laulatuse läbi viia just seal.

 

 Kui suure eelarvega tuleks arvestada?

pulmad

Pulma eelarve sõltub eelkõige pruutpaari soovidest. Lisaks meiepoolt pakutavale – majutusele, cateringile ning kaunistatud peosaalile – saame abiks olla ka pulmaisa, ansambli ning lilleseadja leidmisel.
Eelarve planeerimisel on kõige parem, kui küsite meilt hinnapakkumist, kus kirjeldate konkreetselt ka oma soove. Alati saame teile teha ka pakkumise, mis jääb teiepoolt ette antud summa piiridesse.

Küsi pakkumist

Katame kauni pulmalaua

cateringKülaliste vastuvõtulaua vahuveini, maasikate ja suupistetega saame teha Suure-Taevaskoja liivapaljandi juurde. Sealsamas võib soovi korral toimuda ka abielutseremoonia.

Uhke pidulaud tasub katta Taevaskoja Puhkekeskuse hoovis. Võime katta pidulaua nii sise- kui ka välistingimustes.

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Otse loomulikult tasub meie juures ka ööbida

Seminarimaja – majutus kuni 24-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Seminarimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Seminarimaja toad on kahekohalised. Osades tubades on lisavoodi võimalused lastele ja väiksematele täiskasvanutele.

Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on üheinimese voodid (võimalus teha laiaks voodiks), vaade loodusele ning I ja II korrusel väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 55-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub konverentsimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala. Kõrval metsas asub Taevaskoja kõrgseiklusrada.

Küsi pakkumist

Seminarimaja saal

ruumide rentSaali ümbritsevad suured aknad, mistõttu on saal valgusküllane. Kliimaseade võimaldab sättida saali temperatuuri täpselt sobivaks. Samuti saab ruumi valgustust reguleerida vastavalt kas eredamaks või hämaramaks.

Saal mahutab lahedasti 80 inimest teatristiilis. U-kujuliselt ja klassi stiilis 55 inimest. Soovi korral on võimalik saali mahutada 70 inimest ka U-kujuliselt ja klassiruumi stiilis. Sellisel juhul tuleb arvestada, et saali ei jää tantsimiseks vaba ruumi.

Puuküttega saun koos kaminasaaliga

ruumide rentSeminarimaja allkorrusel asuvas kaminasaalis on õdus kamin ja mugavad diivanid. Saunas saab leili võtta korraga kaheksa inimest. Kaminaruum sobib hästi sünnipäevade tähistamiseks või mõnusaks lõõgastumiskohaks pärast konverentsi.

Kaminasaali mahub kuni 20 inimest. Kaminasaalist pääseb otse väliterrassile ning läheduses on ka lõkke- ja grillimisala.

Pisike kaminaruum ja nõupidamiste ruum

Kaminaruumis on mugavad diivanid ning laud koos toolidega. Nõupidamiste ruumis lihtsalt laud ja toolid. Vajadusel saab ruumid varustada pabertahvli ja projektoriga.

Kamina- ja nõupidamiste ruumi saab soovi korral tuua toole ja laudu lisaks ning sättida need kas teatri- või klassiruumi stiilis või U-kujuliselt. Kaminaruumi mahub keskmiselt  20 inimest. Väikesesse nõupidamiste ruumi kuni 10 inimest.

 Oleme hinna suhtes paindlikud

Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 22 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne ruumide rent, siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Pakume laia valikut lisateenuseid

ruumide rent…siis võime lisaks kõigele muule aidata organiseerida õhtujuhi, bändi, diskori ja vajaliku tehnika. Taevaskoja Puhkekeskus on teinud koostööd eestlaste südameid võitnud muusiku Helen Adamsoni ning bändidega Alkeemikud (Margus Vaher), Heino Tartes ja Sõbrad, Anna MinnaK.O.I. ning mitmete teistega.

Nende bändide hulgas on nii rahvusliku repertuaari pakkuvad kui ka rokki, bluesi või näiteks reggeat viljelevad muusikuid. Diskor Janek Tennossaar saab suvepäevalisi kostitada aegumatute hittidega erinevatest ajastutest.

Juhul kui plaanid midagi täiesti erakordset, siis saab meie loovagentuurist koostööpartner välja mõelda põneva kontseptsiooni ning disainida kutsed, plagud, trükised ning muu vajaliku.

Võta meiega ühendust

Mõnusat vaatamist!

 

Täida palun allolev vorm ning pulmapeo broneering ongi tehtud

  • DD slash MM slash YYYY
  • Broneerimise tingimused