Kõik meeldejäävaks ürituseks ühest kohast

firmaüritused

Taevaskoja Puhkekeskuses on 90 majutuskohta, saal kuni 70 inimesele ning kolm väiksemat lisaruumi. Meilt saab tellida maitsva hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid ja kohvipausid.

Meil on mitmekesine valik seiklustegevusi ja meeskonnamänge. Saame aidata valida parima õhtujuhi, bändi ja diskori.

frimaüritus

 

Meie unikaalne lisaväärtus on kaunis loodus koos mitmete populaarsete vaatamsväärsustega. Asume vaid jalutuskäigu kaugusel Suurest- ja Väiksest Taevaskojast. Meid ümbritseb pea 40 kilomeetri jagu RMK poolt hooldatud matkaradasid. Ahja- ja Võhandu jõgedel saab korraldada erinevaid veematkasid ning meie oma territooriumil asub peadpööritav Taevaskoja kõrgseiklusrada.

Mõned head küsimused planeerimiseks

firmaüritus

 • Kui palju on osavõtjaid?
 • Milline on ajakava ning mitu ööd ollakse kohapeal?
 • Kas on soov teha üritust pigem sise- või välitingimustes?
 • Kas koha peale tullakse ühiselt bussiga või eraldi autodega?
 • Kas osavõtjate seas on inimesi, kellel on laktoositalumatus või muu eripära?
 • firmaüritus Milline on mugavaim laudade paigutus peo või seminari ajal?
 • Kas on tarvis projektorit, heli- või muud tehnikat?
 • Kas printimise- ja paljundamise võimalus on vajalik?
 • Kas vahepeal on tarvilik arutada asju eraldi ruumides?
 • Kas abistavat personali on tarvis vaid toitlustuseks või vajate abi ka muudes tegevustes?
 • Kas on tarvis nimekaarte, lauasilte ning erinevaid trükiseid?
 • Kas üritust tuleks vürtsitada erinevate aktiivtegevuste ja meeskonnamängudega?
 • Kui üritus vajab õhtujuhti, siis tema leidmisel on tarvis abi?

Kui jääd mõnele küsimusele vastamisega hätta, siis küsi meilt nõu.

 Oleme hinna suhtes paindlikud

Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 15 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet,  vaid võimalikult soodne majutus, siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Seminarimaja – majutus kuni 28-le

ruumide rentSee maja ei ole hotell ega ka hostel. Kuna puudub ööpäevane valve ja restoran, siis ei ole tegemist hotelliga. Hostelis on reeglina WC ja duširuum ühised. Konverentsimaja iga tuba sisaldab aga suurt duširuumi koos WC-ga. Meie kaval klassifikatsioon neile on “hotellitüüpi”.

Konverentsimaja toad on kahe- kuni viiekohalised. Tubade sisustus on lihtne. Puuduvad tugitoolid, diivanid ja nipsasjad. Igas toas on maalähedased voodid, vaade loodusele ning väljapääs rõdule.

Laagrimaja – majutus kuni 55-le inimesele

ruumide rentLaagrimaja asub konverentsimajast 100 meetri kaugusel. Laagrimaja on ehe ja soodne hostelitüüpi majutus. Toad on ühe- kuni kuuekohalised ning igal korrusel on ühine dušš ja WC.

Tubade sisustus on lihtne – puidust voodid ja toolid ning mõned kapikesed. Laagrimaja kõrval on suur jalgpalliplats ning grillimise ala. Kõrval metsas asub Taevaskoja kõrgseiklusrada.

Telkimine kuni 300 inimesele

ruumide rentTaevaskoja Puhkekeskuse territooriumil saab ka telkida. Hinna sees on tualeti ja duši kasutamine. Kui plaanis on telkida suurema seltskonnaga, siis saame aidata telklaagri organiseerimises. Soovi korral saame organiseerida välitoitlustuse ning rentida erinevat telkimiseks tarvilikku varustust. Küsi lisainfot teenindajalt.

 Oleme hinna suhtes paindlikud

Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 20 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne ruumide rent siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Seminarimaja saal

ruumide rentSaali ümbritsevad suured aknad, mistõttu on saal valgusküllane. Kliimaseade võimaldab sättida saali temperatuuri täpselt sobivaks. Samuti saab ruumi valgustust reguleerida vastavalt kas eredamaks või hämaramaks.

Saal mahutab lahedasti 70 inimest teatristiilis. U-kujuliselt ja klassi stiilis 50 inimest. Soovi korral on võimalik saali mahutada 70 inimest ka U-kujuliselt ja klassiruumi stiilis. Siis tuleb arvestada, et on natukene kitsam ning kaugemas nurgas olijatel on natuke vaevarikkam saalist välja pääseda.

Puuküttega saun koos kaminasaaliga

ruumide rentKonverentsimaja allkorrusel asuvas kaminasaalis on õdus kamin ja mugavad diivanid. Saunas saab leili võtta korraga kaheksa inimest. Kaminaruumi rent sobib hästi sünnipäevade tähistamiseks või mõnusaks lõõgastumiskohaks pärast konverentsi või muud üritust.

Kaminasaali mahub kuni 15 inimest koos bändiga. Korraga on seal aega veetnud ka 20 inimest. Kes see ikka heas seltskonnas ruumipuuduse üle kurdab? Kaminasaalist pääseb otse väliterrassile ning läheduses on ka lõkke- ja grillimisala.

Laagrimaja kaminaruum ja nõupidamiste

Kaminaruumis on mugavad diivanid ning laud koos toolidega. Nõupidamiste ruumis lihtsalt laud ja toolid. Vajadusel saab ruumid varustada pabertahvli ja projektoriga.

Kamina- ja nõupidamiste ruumi saab soovi korral tuua toole ja laudu lisaks ning sättida need kas teatri- või klassiruumi stiilis või U-kujuliselt. Kaminaruumi mahub keskmiselt  20 inimest. Väikesesse nõupidamiste ruumi kuni 10 inimest.

 Teeme konkurentidest parema pakkumise

Oleme hinna suhtes paindlikud. Kui hind ei meeldi, siis anna kindlasti meile võimalus oma hinda põhjendada või muuta. 20 aasta kogemuste põhjal teame öelda, et kõige odavam pakkumine ei pruugi reaalsuses näida nii roosiline kui paberil. Kui eesmärk pole kvaliteet, vaid võimalikult soodne firmaürituse korraldus, siis andke sellest teada ning arvestame sellega. Tutvu Taevaskoja Puhkekeskuse hinnakirjaga

Küsi pakkumist

Katame pidulaua gruppidele alates 10 inimest

ruumide rentPakume hommiku-, lõuna ja õhtusööke, kohvipause ning pakime metsa kaasa matkaeineid.

Taevaskoja Puhkekeskuse valmistatud toidud on valmistatud kvaliteetsest toorainest. Samuti eelistame kasutada kohalike talunike toodangut.

Tutvu cateringi menüüga

Seiklustegevused ja meeskonnamängud

ruumide rentIga sündmuse teevad eriliseks mõnusad üheskoos kogetud hetked. Matkadel ja mängudel on omadus ühendada nii väiksemad kui ka suuremad seltskonnad ühtseks pereks. Vahel meenutatakse just läbitud matkateed või mängitud mängu sündmuse kõrghetkena.

Taevaskoja Puhkekeskuses saab ronida kõrgseiklusrajal, kanuutada, matkata metsas tõukerataste või – kelkudega, pidada geofotojahti, seigelda GPS-idega, mängida disc-golfi ning palju muud. Meil on pikaajaline kogemus matkade ja mängude organiseerimisel ka sadadele inimestele.

Tutvu meie aktiivtegevuste valikuga.

Mõnusat vaatamist!